27 травня 2021 року о 10:00 на базі навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с. Сеньчене Миколаївського району Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму "Стратегія інтеграції аграрної освіти, науки, виробництва : глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату" відбудеться Міжнародний День поля.

В ході проведення заходу буде презентовано :

- нові сорти зернових культур усіх вітчизняних і провідних міжнародних селекційних центрів (Німеччина, Сербія, Чехія та ін.);

- сучасна сільськогосподарська техніка вітчизняного та зарубіжного виробництва - LOZOVA, MASHINERY, JOHN DEER, LEMKEN, NEW HOLLAND, CLAAS, CASE, JCB, KUHN, VADERSTAT та ін.;

- інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур на зрошенні;

- сучасні технології вирощування зернових культур.

Запрошуємо бажаючих взяти участь.