Значною подією в заходах до Дня  міста став велопробіг, організований міською радою. Захід був широко анонсований  напередодні святкування Дня міста.

Депутат міської ради Анна Луценко долучилась до організації проведення заходу і сама була активним учасником велопробігу. Зареєструвались до участі у заході більше 70 учасників, незалежно від вікової категорії.

Маршрут велопробігу був обговорений заздалегідь та узгоджений  з відповідальними  підрозділами.

Міський голова Максим Лагодієнко привітав учасників велопробігу та побажав  удачі. На фініші учасників велопробігу особисто зустрічав міський голова та кожному учаснику вручав заохочувальний подарунок. Отримали подарунки і найстарші учасники, і наймолодші. Панувала радісна атмосфера, переповнювали приємні враження та задоволення.

А наймолодшою учасницею велозабігу була Варвара  Гримальська, яка отримала вітання, подарунки та фото на пам’ять про чудовий захід до Дня міста.