В Україні 18 червня відзначають День дільничного інспектора поліції

Сьогодні,18 червня,  відбулись урочисті заходи з нагоди   відзначення Дня дільничного інспектора поліції. Перший заступник міського голови Сергій Довжено привітав  дільничних  інспекторів  Новобузької громади з їх професійним святом. Вручив грамоти та подяки від  Новобузького міського голови.

Професія дільничного вважається однією з найважливіших,адже інспекторам доводиться нести службу в умовах значних навантажень.

Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основне завдання дільничного. У день професійного свята особливі слова подяки прозвучали і  ветеранам органів внутрішніх справ за самовіддану та плідну працю.

Сергій Іванович  побажав міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного спокою і миру. Щоб професіоналізм та справедливість були  постійними супутниками  такої  важливої та нелегкої справи.

Фото без опису       Фото без опису                       Фото без опису