ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку

Новобузької міської територіальної громади

на період 2021 - 2027 роки

Новобузькою міською радою, починаючи з 15.12.2020 року започатковано процес стратегічного планування розвитку Новобузької територіальної громади на період 2021-2027 роки за експертної підтримки Миколаївського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою".

Одним із найважливіших етапів розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії нашої громади.

Ідеї проектів будуть  розглянуті, проаналізовані та систематизовані за пріоритетністю на засіданні  робочої групи з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів та шляхи їх реалізації.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку нашої Новобузької територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1.  Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2022 – 2024 роки).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додаєтьсяДодаток 1

6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку  Новобузької територіальної громади Додаток 2

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 серпня 2021 року, до 17.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: http://miskradanbug@ukr.net з поміткою «Проекти до Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до начальника відділу з питань інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Луценко Анни Вадимівни за телефоном 096 585 14 76

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в Додаток 3 громади, яка вже сформувала свою Стратегію розвитку.