Традиційно, в Україні в серпні місяці проходять конференції освітянської спільноти. В Новому Бузі серпнева конференція відбулась сьогодні, 27-го серпня, зібравши в міському будинку культури всіх педагогів Новобузької територіальної громади.

Розпочалась конференція святковою концертною програмою, присвяченою 30-річчю Дня Незалежності України. В холі будинку культури можна було спостерігати яскраву виставку від кожного освітнього шкільного та дошкільного закладу (фото-звіт додається).

Присутнім на конференції вчителів був міський голова Максим Лагодієнко, який привітав всіх присутніх педагогів з початком навчального року, побажавши наснаги у такій важливій праці, та нагородив почесними грамотами кращих педагогів за значний внесок у розвиток освіти громади.

З підсумковою доповіддю про результати минулого року та підготовку до нового навчального року виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Новобузької міської ради Сергій Сотсков.