Сьогодні, 9 вересня, в Одесі за участі Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка проходить регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування», в якому Новобузька територіальна громада приймає участь в особі начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Сергія Сотскова.

Фото без опису

Захід проходить в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою.

У форумі беруть участь: 

  • Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України;
  • Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я України;
  • Владислава Магалецька, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;
  • Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної державної адміністрації;
  • Геннадій Труханов, Одеський міський голова.

Під час заходу запрошені до виступу спікери, проходять тематичні панелі та дискусії, зокрема щодо впровадження та контролю нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Також заплановано дискусію у форматі запитань-відповідей.

Крім того, під час практичної панелі команда ГО «Національна асоціація громадського харчування» продемонструвала можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин приготувала обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а також відбулась презентація «дорожньої карти» переходу на нові стандарти приготування.

Учасниками форуму є представники п’яти областей – Одеської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської: голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Фото без опису