14 вересня в актовому залі міської ради відбулись засідання постійних   депутатських  комісій з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку, з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності та  з питань планування соціально - економічного розвитку,бюджету,фінансів, комунальної власності, житлово - комунального господарства,інфраструктури,інвестиційної та підприємницької діяльності.

Участь у роботі  земельної комісії взяв міський голова Максим Лагодієнко .В ході підготовки до  чергової Х сесії міської ради членами депутатських комісій   було рекомендовано  внести зміни до п.1 рішення  Новобузької  міської  ради від 22 грудня  2020 року №  43 « Про  погодження  виділення в  натурі (на місцевості ) земельної  частки (паю) Барчук Ользі Петрівні , Ковальчук Надії  Петрівні, Ярошинській Олені Петрівні»,надати дозвіл  на  виготовлення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  безоплатно у приватну  власність», надати  дозвіл на  виготовлення  проекту  землеустрою щодо земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення комунальної власності які  підлягають передачі в користування (оренда, емфітевзис) окремими лотами на конкурентних  засадах (земельних  торгах.

Також заслухали депутати та обговорили  звернення  РЛП « Приінгульський» та представників власника  ТОВ « Агрохімпродукт». Депутатські комісії рекомендували  внести зміни до рішення сесії міської ради від 22 грудня 2020 року № 25 « Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік»,зміни до плану соціально – економічного розвитку Новобузької об’єднаної  територіальної громади на 2020-2021 роки , зміни до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року № 14 « Про затвердження Програми розвитку освіти Новобузької міської ради на 2021 рік» та зміни до рішення міської ради від 22.12.2020.року № 35 « Про бюджет Новобузької територіальної громади на 2021 рік»

Погодили  на розгляд сесії звіт про виконання бюджету Новобузької міської  територіальної громади та  використання резервного  фонду непередбачених видатків за І півріччя 2021 року» та прогнозовані показники розвитку Новобузької громади на 2022 – 2024 роки.

Обговорені питання  членами депутатських комісій рекомендовано на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться 17 вересня о 10.00.год.