10.09.2021 року за ініціативи начальника Баштанського районного сектору №1 (Новобузький районний сектор) філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Ірини ЛИСЕНКО була проведена робоча зустріч з заступником начальника ВП – начальником сектору кримінальною поліції ВП №1 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області майором поліції Віталієм ВОДОСЛАВСЬКИМ щодо виконання спільного алгоритму дій щодо розшуку осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідоме. Даний алгоритм передбачає терміни проведення першочергових розшукових заходів органом пробації, порядок направлення подання (клопотання) про проведення подальших розшукових заходів до органів поліції, щоквартальні звірки щодо заведених розшукових справ та підстави для їх закриття, а також порядок дій поліцейського в разі встановлення місцезнаходження особи, яка перебуває в розшуку.

Протягом 8 місяців поточного року до ВП №1Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області було направлено 3 подання для проведення подальших розшукових заходів, відносно осіб, місцезнаходження яких не було відоме, в результаті належної співпраці 2 осіб було успішно розшукано.

В ході обговорення сторони зустрічі дійшли до спільної згоди, що основний показник належної якості роботи полягає в постійній співпраці, та своєчасному інформуванні при встановленні місцезнаходження осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Баштанський районний сектор №1

філії Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській області