Міністерство розвитку громад та територій України листом від 17.09.2021 року № 7/10.1/14007-21 повідомило, що відповідно до абзацу восьмого частини першої статті 1 Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 997 затверджено Методику визначення заборгованості з різниці в тарифах (далі – Методика).

Ознайомитись із текстом Методики та затвердженими нею додатками на Урядовому порталі можна за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-metodiki-viznach-a977.

З метою підготовки засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах у Миколаївській області, суб’єктам господарювання всіх форм власності, які здійснюють ліцензовану господарську діяльність в сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, організувати роботу по підготовці розрахунків обсягу заборгованості з різниці в тарифах згідно з Методикою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 977.

Забезпечити подання до Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах у Миколаївській області, через управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації : відповідної заяви, розрахунків обсягів з різниці в тарифах та підтверджувальних документів згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 932 «Про затвердження Типового положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах» в термін до 22.09.2021 року.

Відповідні додатки та саму Методику можна завантажити, натиснувши тут.