Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі-Управління) інформує,  наближається закінчення бюджетного року. Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства, мають місце договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти. У зв’язку з зазначеним та з метою рівномірного навантаження на бюджет, Казначейство України звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне та своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату, не залишаючи значний обсяг неоплачених документів на останні дні року. Такі заходи дозволять уникнути в кінці бюджетного року високої робочої напруги на працівників Казначейства та створять умови для ефективної взаємодії між клієнтами та Казначейством.