Сьогодні, 15 листопада, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка,відбулась щотижнева апаратна нарада за участі першого заступника міського голови Олександра Славінського, заступника міського голови Людмили Сотник, секретаря міської ради Валентини Остапенко, керівників структурних підрозділів та  комунальних установ міської ради. На початку роботи, Максим Олександрович  представив нового першого заступникам колективу   виконавчого апарату міської ради.

В ході  апаратної наради,  керівники    структурних підрозділів та комунальних підприємств міста  доповідали про  проведену роботу за минулий тиждень.

Максим Олександрович  звернув увагу на першочергові  питання громади, а саме: підключення дошкільних навчальних закладів та закладів освіти до теплопостачання,  стан проведення   вакцинування від Covid -19,встановлення дорожніх знаків по місту, аншлагів, ремонт доріг комунальної власності, ремонт тротуару по вулиці Миколаївській, проведення благоустрою міста  .

Також учасники  наради обговорили  підготовку до проведення засідання  виконавчого комітету міської ради та підготовку до чергової ХІІІ сесії міської ради. Зокрема, мова йшла про  проведення звітів  комунальними установами та структурними підрозділами міської ради.

Староста  Новомихайлівського старостинського округу Тетяна Новікова  проінформувала про  результати пробних  маршрутів автобусу по округу. Двічі курсував автобус , але  пасажирів було обмаль  - 6 осіб.

Міський голова повідомив, що розпочато   встановлення 4 дитячих майданчиків по громаді : 2 – по місту Новий Буг., 1 – село Станційне, 1 – село Новодмитрівка.

Присутні обговорили  низку питань, що стосувались життєдіяльності громади.
По завершенню апаратної наради міським головою було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та керівникам комунальних підприємств міста.