Міський голова Максим Лагодієнко провів щотижневу апаратну нараду за участю своїх заступників, начальників відділів міської ради та керівників комунальних установ.

На нараді підбито підсумки тижня, що минув, та окреслено напрямки роботи на поточний період.

Серед пріоритетних завдань: вирішення поточних питань соціально-економічного напрямку ,  обмеження руху великовагового транспорту   комунальними дорогами міста, робота з об’єктами комунальної власності, благоустрій території громади, розширення переліку надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин, стан захворюваності на COVID-19,  вакцинування населення ,  відвідування дітьми пільгової категорії новорічної ялинки у місті Миколаєві.

За підсумками наради посадовцям та керівникам комунальних установ дано доручення в межах їх компетенції