Сьогодні, 7 лютого, в ході підготовки до чергової XV сесії VIII скликання Новобузької міської ради, відбулось засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради, на якому до уваги членів депутатської комісії було надано начальником фінансового відділу Новобузької міської ради Світланою Дібрівною звіт про виконання бюджету за 2021 рік.

Також були розглянуті та рекомендовані до розгляду на сесії такі питання, як затвердження бюджету на 2022 рік та питання про внесення змін та доповнень до рішення «Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради, затвердження Положення, структури та штатної чисельності установи», затверджених рішенням сесії Новобузької міської ради від 11 лютого 2021 року № 84.

Для детальнішого ознайомлення з роботою комісії додається відео.