Сьогодні Новобузька громада отримала гуманітарну допомогу – такі вкрай необхідні і довгоочікувані ліки  . Новобузька міська рада  звернулась до громадської організації « Смарт Освіта». Головна  редакторка nus.org.ua Viktoriya Topol  відгукнулась на заклик про допомогу і особисто займалась закупівлею ліків.

Перелік необхідних ліків  сформувала  та надала   лікар  Чумак Ольга  Сергіївна.

Дякуємо ГО «Смарт Освіта», яка виділила понад 100 тисяч гривень на придбання ліків, особисто головній редакторці nus.org.ua Viktoriya Topol, волонтеру - водієві Сергію Мануковському, який доставив ці ліки з Житомирської області. Пальним  забезпечила Новобузька міська рада, яке  надали небайдужі  жителі громади.

Ліки  підбирались під потреби конкретних людей, які  надавали свої заявки. Якщо  потрібні ліки прийшли -  людині зателефонують, якщо дзвінка не має, значить   такі ліки не прийшли. Є певна група ліків, поставки яких в Україну припинились, а по країнах ЄС необхідно рецепт. Але  лікар Чумак О.  ,за підтримки  міської ради , продовжує працювати та  шукати  різні  засоби  закупівлі та доставки таких вкрай необхідних ліків.

Отримані ліки допоможуть багатьом хворим покращити свій стан здоров’я. Будьте здорові!

Разом ми сила!