За рішенням Гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді електричних обігрівачів згідно графіку за адресою : м.Новий Буг , вул. Грушевського,70, територія КП «Добробут».

31.01.2023 р.

Час видачі: 9.00-13.00

01.02.2023 р.

Час видачі: 9.00-13.00

• сім’ям, яким призначена державна соціальна допомога
  • багатодітним сім’ям
  • одиноким матерям (батькам)

УВАГА! Отримати електрообігрівач можна тільки при наявності паспорту, ідентифікаційного коду та номеру мобільного телефону (ОБОВ’ЯЗКОВО).

ТАКОЖ:

• для сімей, яким призначена державна соціальна допомога – повідомлення про призначення ДСД;
  •  для багатодітних сімей – посвідчення багатодітної сім’ї.;
  •  для одиноких матерів( батьків) – витягу з Державного реєстру актів цивільного стану із зазначенням відомостей про батька (матір).

Гуманітарна допомога ( електрообігрівачі) надається за підтримки громадської організації « РОТАРІ КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ».

З повагою, Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді