Шановні працівники  житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом !

У цей день ми вшановуємо людей, які своєю працею забезпечують роботу підприємств житлово-комунального господарства, життєдіяльність територіальних громад, створюють належні умови проживання та побуту населення в умовах воєнного часу.

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства. Сьогодні ЖКГ залишається однією з головних сфер, яка забезпечує комфортні умови життя тисячам людей. Це, насамперед,  тепло світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса нашого міста і сіл.

Дякуємо Вам за героїчну, самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення.

Ваша праця приносить  мешканцям населених пунктів затишок в їхніх оселях.

Бажаємо Вам і Вашим родинам миру, міцного здоров'я, особистого щастя, творчої наснаги, достатку, бадьорості і душевного комфорту.

З повагою, Новобузький міський голова       Максим ЛАГОДІЄНКО