У минулу неділю, 12 березня , від мешканців села Станційне надійшла скарга на перебої у водопостачанні.

Для з’ясування причин відсутності води виїхала бригада КП « Водопровідні мережі» на чолі з керівником Миколою Майстренком.

З’ясовано, що причиною відсутності води була поломка в електрообладнанні. До відновлення роботи електрообладнання була залучена техніка комунальників. Після ремонту, водопостачання було відновлено, але водою були забезпечені лише частина жителів села, а інша частина воду так і не отримала.

Тому, сьогодні, 18 березня, працівники комунальних підприємств «Водопровідні мережі» та « Добробут» знову працюють над ліквідацією пошкодження свердловини у селі Станційне. .

Завдяки злагодженій роботі працівників комунальних підприємств ремонтні та відновлювальні роботи будуть виконані , а водопостачання комунальники планують відновити 19 березня з 14.00.год.