Страшна звістка сколихнула  Новобузьку  громаду…

Загинув наш земляк , військовослужбовець Збройних Сил України  Олександр Коваленко 1973 р.н.

Олександр був щирою, світлою, доброю  людиною. З першого дня повномасштабного нападу росії  Олександр став до лав  ТРО  захищати рідне місто , а пізніше, не шкодуючи свого здоров’я та життя, пішов виконувати свій громадянський обов’язок – боронити Україну від окупантів.

В скорботі родина, друзі, колеги, побратими та вся Новобузька громада.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Жодні слова не зменшать душевний біль від втрати найріднішої людини.

Тіло  Олександра, сьогодні,   буде доставлено до  міста. Давайте  зустрінемо живим коридором нашого земляка близько 18.00.год. по вулицях Грушевського, Гагаріна, Івана Огієнко і до лікарні.

Прощання з  Олександром  відбудеться 11 липня  з 9.00.год. за адресою вулиця Героїв Небесної Сотні, 54.

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною.

Світла пам’ять Герою!