Традиційно 9 вересня 2023 року в м. Новий Буг відзначили День фізичної культури та спорту. Відбулися змагання з пляжного волейболу та міні - футболу "Зустріч поколінь -2023" , в яких взяли участь з пляжного волейболу: чотири юнаків та чотири команди дівчат; у грі з міні - футбол чотири покоління футболістів : 1)ветерани спорту 70+

2) ветерани 40+

3) команда "Атлант"

4) випускники МДЮСШ 2004 і молодші

Відкрила спортивний захід та привітала його учасників секретар міської ради Валентина ОСТАПЕНКО. Валентина Яківна нагородила ветеранів спорту грамотами та побажала усім командам здоров'я , миру, Перемоги та гарного настрою.

Також на стадіоні відбулася товариська зустріч наймолодших учасників 2015-2016 р.н. між командами МДЮСШ та CK Junior . Де юні футболісти МДЮСШ отримали перемогу.

Перший матч був показовий між командами ветеранів. Ветерани 70+ вперше за декілька років вийшли на поле.

Всі інші матчі пройшли в напружений боротьбі та гарній атмосфері. За результатами змагань з міні -футболу:

ПЕРШЕ місце - команда МДЮСШ

ДРУГЕ місце - команда АТЛАНТ

ТРЕТЄ місце - команда ВЕТЕРАНИ 40+

У пляжному волейболі серед юнаків:

ПЕРШЕ місце - команда ОРБІТА

ДРУГЕ місце - команда КОЛЕДЖ

ТРЕТЄ місце - МДЮСШ

У пляжному волейболі серед дівчат такі результати:

ПЕРШЕ місце - команда МДЮСШ

ДРУГЕ місце - команда КОЛОС

ТРЕТЄ місце - команда ОСВІТА

Щира ПОДЯКА ЗСУ за можливість проводити заходи та займатися дітям улюбленим видом спорту!