Шановні  працівники та  ветерани  рятувальної служби!

Вітаємо з днем рятівника України!

17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. В умовах воєнного часу, ви  - одні з перших , хто рятує життя мирних мешканців та  ліквідовує наслідки обстрілів.

Тому до лав рятівників стають особливі люди, які готові жертвувати собою заради інших.

Ви рятуєте чужі життя та здоров'я, при цьому забуваєте про себе.

Нехай ваші мужність, доблесть, безкорисливе прагнення допомогти й порятунок не однієї сотні людей будуть винагороджені визнанням і вдячністю.

Уклін вам до землі!

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою,

Новобузький міський голова                                                                                     Максим ЛАГОДІЄНКО