Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про представників старшого покоління – справа суспільства. Адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, передавали свої знання та досвід, навчали долати труднощі, підтримували і допомагали. Це люди, найбільшим багатством яких є досвід, знання та мудрість.

Прийміть глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до оточуючих – приклад для нинішніх поколінь.

Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, довголіття, радості, душевного спокою і тепла.

З повагою, Новобузький міський голова                                                          Максим ЛАГОДІЄНКО