Шановні жителі громади!

25 січня 2024 року на території  міста Новий Буг зареєстровано випадок високопатогенного грипу птиці типу А субтипу Н5 .Ця  хвороба є дуже небезпечною  і для  птахів , і для  свійських тварин.

Відповідно до рішення комісії  встановлено карантинний ветеринарний пост при в’їзді (виїзді) до інфікованої зони а саме, на виїзді з вулиці Одеська на вулицю Гребєннікова.

Обмежено рух автотранспорту шляхом встановлення загороджувальних засобів (бетонних плит, автомобільних шин, мішки з піском тощо) а саме:

- проїзди з вулиці Одеська біля будинків №20 і №22, №40 і №42 на вулицю 8 березня;

- виїзди з вулиць Одеська, Чкалова, Григорія Сковороди на вулицю Володимира Мельникова;

- проїзди з вулиці Григорія Сковороди біля будинків №51 і №49, №17 і №19, №9 і №11 на вулицю Зубкова;

- карантинний ветеринарний пост діє на весь період карантину;

ПРОХАННЯ до всіх жителів суворо   дотримуватись правил карантину. У випадку не дотримання  цих правил у громаді буде оголошено карантин на 21 день.

Будьмо свідомими! Дотримуйтесь правил безпеки,   щоб не було ускладнення ситуації!