Шановні жителі  Новобузької громади!

Щиро вітаю вас iз радісним святом – з Великоднем!

Це вже третій Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості  нашого народу, героїзму української армії, невтомності українських волонтерів.

Багато наших земляків – Захисників, справжніх патріотів зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу зустріти Великодні дні. Дякую усім і кожному, хто тримає стрій, хто захищає рідний край і тим, хто в ньому працює.

Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність,  які вони проявляють, наближаючи перемогу.

Вічна пам‘ять усім тим, кого немає серед живих.

Хай світло Воскресіння Христового принесе мир та злагоду у нашу країну, у кожну родину та  наповнить серця світлими почуттями надії i любові, дарує щастя та добро.

Хай Господня ласка зігріває, обдаровує міцним здоров’ям, приносить вам і вашим рідним добро, радість, благополуччя та щастя!

І хай по всій лунає Україні :

• Христос Воскрес!
  • Воістину Воскрес!

З   повагою  та найщирішими вітаннями,

Новобузький міський голова                         Максим ЛАГОДІЄНКО