Після успішного виступу на ІІІ районному етапі змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування у Баштанському районі, команда Новобузького ліцею стала переможцем.

✅Наразі учасники команди активно готуються до наступного етапу змагань на обласному рівні.

Тренування проходять під наставництвом вчителя фізичної культури ліцею Світлани Берест та керівника туристичного гуртка Новобузького центру позашкільної освіти «Твій простір» Євгена Ловчієва.

Завзятість, спритність, активність та наполегливість ліцеїстів дозволяють їм вправно долати складні маршрути та готуватися до майбутніх випробувань. Їхнє бажання перемагати свідчать про високий рівень підготовки та командного духу.

Бажаємо успіхів на обласному етапі змагань!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion