Гарний результат  тенісистів МДЮСШ  у складі збірної області

Гарний результат тенісистів МДЮСШ у складі збірної області

Учні спортивноі школи (МДЮСШ) Новобузької міськоі ради( Шишко Данііл(гімназія),Ставер Денис( зош № 7),Горбачевський Едуард(зош №7),Скрипник Аліна(педколедж),Сардарян Сюзанна(ЗЗСО № 1),разом з тенісистами с.Радсад в складі збірноі Миколаівськоі області з настільного тенісу під час проведення Республіканських змагань у в м.Скадовську, вибороли четверте місце серед областей України.

Вітання міського голови Максима Лагодієнка  з Днем рятівника

Вітання міського голови Максима Лагодієнка з Днем рятівника

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії.

Згенерувати COVID-сертифікат на порталі Дія можна буде наприкінці вересня, — Михайло Федоров

На порталі Дія можна буде згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про вакцинацію. Мінцифри фіналізує розробку функціонала. Послуга буде доступна наприкінці вересня. Про це розповів Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Талановита молодь невдовзі почне отримувати заохочення з Фонду Президента України

Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту розпочинає свою роботу. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні 15 вересня, затвердивши Порядок використання коштів з державного бюджету.

Засідання організаційного комітету

16 вересня о 14.00.год.  в актовому залі міської ради  відбудеться засідання організаційного комітету  з питань підготовки заходів до Дня партизанської слави, Дня туризму, Дня дошкілля ,Дня працівників освіти та Дня Захисника України.

Урочисте відкриття Університету ІІІ віку

15 вересня 2021 року у відділенні денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради за участі начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради Сябренко Ірини, директора КУ «ЦНСП» Новобузької міської ради  Крамаренко Олени та запрошених майбутніх студентів, відбулось святкове відкриття   Університету третього віку.