Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 25 жовтня, відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням  секретаря міської ради Валентини Остапенко. Участь в апаратній нараді взяли заступник міського голови Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних установ громади. На апаратну нараду був  запрошений керівник Новобузького відділення газового господарства Віталій Хілков.

Онлайн-тренінг серед малих та середніх агровиробників

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»).

Сталася ще одна аварія газопроводу

За інформацією ПАТ "Миколаївгаз" відомо, що сьогодні, 24 жовтня, сталася аварія газопроводу на перетині вулиці Вернадського (кол. Ленінградська) та вулиці Харчука.

Проведено закупівлю та розпочато роботу по влаштуванню тротуарного покриття по вулиці Миколаївська (кол. Урицького) в місті Новий Буг

Новобузька міська рада повідомляє, що успішно відбулась закупівля капітального ремонту покриття тротуарів по вулиці Миколаївська (кол. Урицького) в місті Новий Буг, яка була оголошена в системі ProZorro 16.09.2020.

Шановні жителі Новобузької територіальної громади!

Щодо забезпечення благоустрою території Новобузької громади та дотримання норм вивезення побутових відходів повідомляємо, що на території громади повноцінно працюють всі одиниці комунальної техніки, які здійснють роботу згідно затверджених графіків комунальних установ міської ради.