Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Головне завдання -  щоб якість обслуговування у ЦНАПах перевищила очікування відвідувачів. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України. Зараз ключовою точкою доступу до держпослуг є ЦНАП. Лише за перше півріччя цього року українці отримали там понад 10 млн послуг.

Розмір субсидії для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може сягати до 10 тисяч гривень на місяць

Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тисяч гривень в опалювальному сезоні 2021-2022 років. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Про нові правила щодо дотримання габаритно-вагового контролю на дорогах та відповідальність за їх порушення

Законами України від 03 червня 2021 року № 1534-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю», який набирає чинності з 01.10.2021 (далі – Закон 1534) та від 29 червня 2021 року № 1582-ІХ «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» (далі – Закон 1582), з 01 жовтня 2021 року встановлюються нові правила щодо дотримання габаритно-вагового контролю на дорогах та відповідальності за їх порушення.

Шановні працівники освіти!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Привітали зі святом, відвідавши вдома

Всі ми розуміємо, що на жаль, не всі причетні до свята змогли відвідати святкові заходи до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Сьогодні в міському Будинку Культури відбулись святкові заходи, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана. З таким теплим святом всіх присутніх від імені міського голови Максима ЛАГОДІЄНКО та особисто від себе привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила СОТНИК. Слова пошани та вдячності були підкріплені приємними подарунками для кожного запрошеного.

Відбулось позачергове засідання виконкому

Сьогодні, 01 жовтня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради в зв’язку з необхідністю вирішення термінових питань, таких як влаштування малолітніх дітей до КНП «Миколаївський обласний будинок дитини», та про взяття на квартирний облік дітей-сиріт. Начальником служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторією ЗАХАРЧУК було детально висвітлено ситуацію кожного питання. Члени виконкому одноголосно підтримали всі винесені на розгляд питання.