Пенсіонери нашої громади  віком від 60 років отримують  продуктові набори

Пенсіонери нашої громади віком від 60 років отримують продуктові набори

Гуманітарним штабом  при Баштанській  військовій адміністрації спільно з гуманітарним штабом  при Новобузькій  територіальній громаді    роздано  гуманітарну допомогу  пенсіонерам, які проживають на території громади, віком від 60 років і більше.     Також, гуманітарна допомога була доставлена в старостинські округи громади  та села громади. Допомогу у доставці  гуманітарної допомоги по селам громади  надали депутати міської ради.

Вітаємо місто Новий Буг з 190-річним ювілеєм

Сьогодні перша неділя червня. А це значить, що у цей день Новий Буг міг би зібратись всією громадою зустрічати гостей, вшановувати трудолюбів і талановитих людей, захисників України і активістів суспільного життя, співати пісні, демонструвати майстерність у прикладному мистецтві, показувати силу і спритність у спорті... Нашому місту виповнилося 190років. Ювілейний день народження міста чекали з особливими сподіваннями.