Допомога від Міжнародного  комітету Червого Хреста

Допомога від Міжнародного комітету Червого Хреста

Новобузьку громаду відвідали представники   Міжнародного Комітету Червоно Хреста. Гості  поспілкувались з внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживаютьь у закладах Новобузької громади, та  вручмли гуманітарну допомогу від Міжнародного  Комітету Червого Хреста.

Міський голова привітав дітей  зі святом

Міський голова привітав дітей зі святом

Міський голова Максим Лагодієнко  , з нагоди  Міжнародного Дня захисту дітей ,відвідав  будинок сімейного типу  Ухаль Олени , де виховується 8 дітей  та  прийомну сім'ю Оксани Коваленко.

Безперебійний держсервіс: в Україні працюють понад 2,5 тисячі ЦНАП

Попри повномасштабну війну, понад 2,5 тисячі точок доступу до адмінпослуг продовжують надавати українцям держсервіс. Крім найнеобхідніших послуг, зараз там можна отримати послуги для ВПО, компенсацію за прихисток переселенців та подати повідомлення про пошкоджене майно.  Найбільше точок зараз працює в таких областях: