До уваги осіб з інвалідністю

18.01.2023 року на території Новобузької  громади,  буде працювати бригада МИКОЛАЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА   У зв’язку з військовим станом,  замовлення на протезування, ортезування, забезпечення ортопедичним взуттям та корсетами приймаються за попереднім замовленням.  З приводу замовлення звертайтесь за телефоном 0688209791, відділ по роботі з клієнтами. Прийом громадян буде проводитись з 08 години ранку, за адресою: м.Новий Буг, площа Свободи, 32. Дотримання маскового режиму – обов’язкове.

Заслухано звіт за 2022 рік  дільничного офіцера поліції Новобузької громади

Заслухано звіт за 2022 рік дільничного офіцера поліції Новобузької громади

Сьогодні, 12 січня, в актовій залі міської ради   було заслухано звіт дільничного офіцера поліції сектору превенції  ВП № 1  Баштанського РВП ГУНП у Миколаївській області  Кравчини Олександра.   Дільничний офіцер поліції  представив звіт   про результати  роботи дільничних офіцерів поліції за 2022 рік.

Робота депутатів    у підготовці до  засідання  позачергової сесії

Робота депутатів у підготовці до засідання позачергової сесії

11 січня   в актовій залі міської ради відбулось  спільне засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності та постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності. В рамках підготовки до  проведення позачергової сесії міської ради , членами  постійних депутатських комісій було розглянуто низку проєктів рішень та   рекомендовано винести розглянуті питання  на  засідання  позачергової 20 сесії міської ради.