Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Головне бажання кожного українця – Перемога. Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити цей день долучившись до нового підрозділу «Лють». Це бригада Національної поліції України.

Що робити якщо протерміноване або втрачене посвідчення водія?

Нагадаємо, що на час дії воєнного стану протерміновані посвідчення водія вважаються дійсними на всій території України. Це врегульоване Постановою Кабінету Міністрів №184, яка була прийнята ще в березні минулого року, і передбачає продовження терміну дії посвідчень водія на весь час дії воєнного стану та один рік після його скасування.

Депутати міської ради  затвердили звіт  про виконання бюджету Новобузької міської  територіальної громади за 2022 рік

Сьогодні, 21 лютого, під головуванням  секретаря міської ради Валентини Остапенко відбулась чергова  21 сесія  міської ради 8 скликання. На порядок денний було винесено 14 питань. Всі питання попередньо були обговорені на постійних депутатських комісіях. В ході роботи сесії  депутатами  було затверджено фінансовий  план на 2023 рік комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги»  Новобузької  міської ради  та  звіт про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за  2022 рік. Внесено зміни до рішення міської ради від 16.12.2022 року № 491 « Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2023 рік» , внесено зміни до Комплесної програми соціального захисту «Турбота» на 2022- 2023 роки» та  зміни до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької  об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки . Також депутати обговорили та затвердили перспективний план роботи сесій міської ради на 2023 рік. Надали дозвіл на безоплатну передачу частини майна комунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна  лікарня» Новобузької  міської ради Миколаївської області  у власність сектору культури та туризму виконавчого комітету Новобузької міської ради та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської та передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Водопровідні  мережі» Новобузької міської ради на баланс комунального підприємства «Майно»  Новобузької міської ради. Обговорено та прийнято  низку земельних питань. Засідання  ради пройшло у конструктивному руслі.

До уваги жителів Новобузької громади!

22.02.2023 року з 9.00 до 14.00 год. громадська організація "РАЗОМ МИ СИЛЬНІ " буде надавати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів тим домогосподарствам, які  з різних причин не отримали згідно графіку, що видавалася  по вулицям з 07.02.2023р. по 17.02.2023 р.

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося  60 років  і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 23.02.2023  з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше та ВПО ( які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень)  за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.