До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося  60 років  і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 16.02.2023  з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше та ВПО ( які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень)  за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.

АТ"Миколаївобленерго" про планові відключення!

17.02.2023 (08:00 - 17:00 год.) - Поточний ремонт Новий Буг: вул. Грушевського, вул. С.Альенде 17.02.2023 (08:00 - 17:00 год.) - Реконструкція Новий Буг: вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Харчука, вул. Грушевського, вул. Я.Куцого

Робота  мультидисциплінарної команди  БФ " Право на захист" у Новобузькій громаді

Робота мультидисциплінарної команди БФ " Право на захист" у Новобузькій громаді

13 лютого за підтримки Новобузької міської ради за адресою м. Новий Буг вулиця Гребеннікова,1 працювала мультидисциплінарна команда Благодійного фонду  " Право на  захист". Команда  Благодійного фонду здійснила збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН  UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні   у сумі 2220 грн. на особу на місяць.  Прийнято 98 осіб, опрацьовано 75 звернень і 48 заяв.