Увага!!! Грип птиці! Встановлено карантинний ветеринарний пост!

Шановні жителі громади! 25 січня 2024 року на території  міста Новий Буг зареєстровано випадок високопатогенного грипу птиці типу А субтипу Н5 .Ця  хвороба є дуже небезпечною  і для  птахів , і для  свійських тварин.

Шановні новобужани! Нагадуємо!!

Розпорядженням начальника районної військової адміністрації від 04.09.2023 № 128-р на території Баштанського району встановлено  комендантську годину та спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00.00 до 05.00.

Знайомимо з національними амбасадорами проєкту Ярослава Магучіх – чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у висоту, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».    «Проєкт «Пліч-о-пліч» присвячений шкільним спортивним змаганням, які будуть проводитися щорічно, щоб залучити школярів до спорту, допомогти їм відкрити у собі лідерські якості, можливість самовиражатися та знаходити друзів. Тому запрошую всіх зареєструвати команду та долучитися до наймасштабніших шкільних змагань країни   Пліч-о-пліч – разом переможемо!», - зазначає вона. #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #амбасадор_проєкту

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.