Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Тривожність і відчуття напруги в тілі — основні наслідки тривалого стресу, згідно з останнім дослідженням Gradus Research за жовтень 2023 року. Ці симптоми — вагома причина звернутися до спеціаліста або свого сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер може надавати підтримку з ментального здоров’я.

На території Новобузької громади Баштанського району продовжує діяти комендантська година та спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00.00 год. до 05.00 год.

26 березня у приміщенні Новобузької міської ради під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулася чергова 37 сесія 8 скликання.