Заходи до Міжнародного дня сім'ї

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї, 14 травня, о 10.00.год в актовому залі міської ради відбудуться урочисто - святкові заходи.

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

17 травня  з 10.00.год до 17.00.год. у місті Новий Буг буде проводитись відлов безпритульних собак. Прохання до   жителів міста, які мають власних  собак, попіклуватись про своїх  чотирилапих  друзів та не випускати на вулицю.

Свіжі та яскраві фарби лавок

Продовжуються роботи по благоустрою та естетичному оформленню міста. Цього разу до справи долучились працівники видавництва газети «Вперед», пофарбувавши лавки, що знаходяться біля видавництва та котрі зручно розміщені біля фонтану. Це додає більш яскравих фарб та доглянутого вигляду центральній вулиці нашого міста.

Онлайн навчання депутатів місцевих  рад

Онлайн навчання депутатів місцевих рад

Сьогодні ,13 травня, відбулась перше онлайн  засідання  по навчальному процесу депутатів місцевих рад, зокрема, Новобузької територіальної громади.

День Європи в Україні

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Для українців – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч цей день припадає на 15 травня.

У Миколаївській області виставлено на приватизацію 16 будівель

У рамках малої приватизації в Миколаївській області готуються аукціони з продажу 16 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.