Виїзне засідання депутатської комісії Баштанської районної ради

03 червня поточного року відбулось виїзне засідання депутатської комісії Баштанської районної ради. Участь в роботі комісії взяв Новобузький міський голова Максим Лагодієнко. Члени комісії обговорювали питання щодо передачі об'єктів із комунальної власності районної ради до комунальної власності Новобузької громади.

Прийняли участь в засіданні регіонального круглого столу "Організація у громадах соціальної і психологічної допомоги ветеранам війни"

У рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства у справах ветеранів України 3 та 4 червня поточного року проходить засідання регіонального круглого столу "Організація у громадах соціальної і психологічної допомоги ветеранам війни", в якому взяла участь керівник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко.

Проведення агровиставки «Agroshow Ukraine 2021»

Повідомляємо, що за підтримки ТОВ «БІЕЙЧ» та Черкаської обласної державної адміністрації, 16-18 червня 2021 року у м. Черкаси, вул. Смілянська, 168 (на території КП «Черкаського аеропорту) заплановано проведення агровиставки «Agroshow Ukraine 2021»

Оновлення інструментарію в кабінеті отоларинголога поліклінічного відділення

Згідно діючого плану переоснащення та ремонту матеріально-технічної бази КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради, було оновлено інструментарій в кабінеті отоларинголога поліклінічного відділення (каб. 19). Досвідчений лікар-отоларинголог залишився задоволений придбаннями.

Проведено онлайн навчання з депутатами міської ради

Сьогодні, 03 червня, відбувся  черговий  онлайн  семінар для  депутатів  міської ради на тему « Антикорупційне законодавство та обмеження» за участі керівника Миколаївського регіонального офісу  Програми « U-LEAD з Європою» Олега Ільницького, радниці з питань децентралізації та місцевого самоврядування Миколаївського  РО Програми « U-LEAD з Європою» Наталії Баланюк та  депутатів   міської ради.

Виїзне засідання депутатської комісії по заявам громадян

Відбулось виїзне засідання депутатської комісії  з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку   за участі голови комісії Олександра Бушка, членів комісії та начальника відділу  з питань земельних відносин та агропромислового комплексу міської ради  Інни  Петраковської. Виїзне засідання відбулось  відповідно до заяв  жителів громади.

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

10 грудня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» № 888-VIII, яким функції з реєстрації місця проживання громадян делеговані органам місцевого самоврядування (раніше цюфункцію здійснювала Державна міграційна служба). З передачею повноважень у сфері надання міграційних послуг від Державної міграційної служби України органам місцевого самоврядування, зазналаспрощення і процедура реєстрації місця проживання новонародженоїдитини.