Обережно, сказ!

26.10.22. рішенням комісії  ДНПК  № 3 при  Баштанської  РВА оголошено неблагополучний  пункт на території Новобузької громади по сказу.

Працівників соціальної сфери привітали з  професійним святом

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Міський голова Максим Лагодієнко привітав працівників соціальної сфери  з професійним святом.  Очільник громади  подякував  всім працівникам за їхню самовіддану працю,  теплоту сердець,  милосердя  . Побажав  мирного неба, здоров'я, терпіння  , проявляти  турботу та увагу  до  тих, хто найбільше її потребує в умовах війни. За   високий професіоналізм, самовіддану працю, підвищення іміджу  соціальної сфери та з нагоди Дня працівників соціальної сфери  грамотами  міського голови були нагороджені керівники та трудові колективи  Новобузької громади, які надають послуги жителям та гостям  громади в соціальній сфері.

Графік розподілу населених пунктів / вулиць на групи в межах запланованих погодинних відключень електричної енергії по Миколаївській області

Новобузька  міська рада  доводить до вашого відома інформацію щодо ознайомлення з графіком розподілу населених пунктів/вулиць на групи в межах запланованих погодинних відключень електричної енергії по Миколаївській області за посиланням: https://www.energy.mk.ua/basic_news/rozpodil-naselenyh-punktiv-vulycz-na-grupy-v-mezhah-zaplanovanyh-pogodynnyh-vidklyuchen-elektrychnoyi-energiyi-po-mykolayivskij-oblasti/