ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»

Друзі, ми продовжуємо отримувати від вас питання щодо оплати за газ та розподіл газу.   АТ “Миколаївгаз” - є єдиним в області оператором ГРМ та здійснює діяльність з розподілу природного газу та жодним чином не пов’язані з Вашою газопостачальною компанією.   Якщо у вас переплата за доставку/ розподіл газу, то з вирішенням цього питання вам допоможуть менеджери клієнтських просторів, які відновили свою повноцінні роботу. Звертаємо увагу споживачів, що порядок передачі показань лічильника, особовий рахунок, реквізити оплати послуг АТ «Миколаївгаз» НЕ ЗМІНИЛИСЯ.   Показання, як і раніше, потрібно передавати щомісяця з 1 по 5 число газорозподільчій компанії АТ «Миколаївгаз», після отримання показань лічильників, ми як оператор ГРМ викладаємо їх на загальну платформу звідки цю інформацію беруть постачальники газу.   Особовий рахунок не змінився і складається з 10 цифр.   Розмір оплати є незмінним протягом року, способи та строки оплати залишаються без змін.   Оплату послуги розподілу газу, як і раніше, потрібно здійснювати до 20 числа поточного місяця, в якому отримували послугу.   Рівними платежами щомісяця за тим самим особовим рахунком та реквізитами АТ «Миколаївгаз»:   Код ЄДРПОУ: 05410263 Найменування банку: АТ «Ощадбанк» МФО: 326461 № рахунку: UA243264610000026036301004893. Способи оплати: Особистий кабінет на сайті 104.ua https://ok.104.ua/ua/ Система інтернет-платежів Portmone.com Сервіс онлайн-платежів iPay.ua Платіжна система Центру муніципальних систем управління https://www.pay.vn.ua/ Інтернет-послуги "Ощад 24", "ПриватБанк" (оплата з карти будь-якого банку) у будь-якому відділенні "Укрпошти", через відділення будь-якого банку, через термінали самообслуговування. ВАЖЛИВО: У призначенні платежу для його подальшої ідентифікації вкажіть номер особового рахунку.   Ми стабільно працюємо для наших споживачів, відновлюємо послуги на деокупованих районах. Просимо підтримати7 роботу компанії та сплатити за доставку/розподіл природного газу!

Планові відключення електроенергії

11.08.2023. 08:00. - 17.00.год. поточний ремонт Новий Буг: вул. Широка площа, вул. М.Міхновського, вул. Крайова, вул. Є.Маланюка, вул. Калініна, вул.Софіївська, вул. Миколаївська, вул.Бєляєва, вул. Л. Українки, пров.Лікарняний, вул. Шевченка, вул. В. Кука,пл. Свободи, вул. Заозерна, вул.Грушевського, вул. Гагаріна, вул. С.Альенде, вул. Руденка, вул. Театральна,вул. Героїв Небесної Сотні, вул.Зубкова, вул. Гребенникова, вул. Я.Куцого, вул. Радісна, вул. Ковпака, вул.Поволі, вул. Набережна, вул. П. Черненка,вул. Лугова, вул. В. Бойченка, вул.Пушкіна, вул. Бузького полку, вул. П.Орлика, вул. Паркова, вул. Зелена, вул.Водорозподільча, вул. Тичини, вул.Інгульська, вул. Харчука, вул. Я.Мудрого, вул. І. Огієнка

Сутність психологічної підготовки військовослужбовців ЗСУ

Кожен військовослужбовець Збройних Сил України проходить обов’язкову базову підготовку та вдосконалює свої бойові навички під час бойового злагодження військових підрозділів.  ☝️Однак для виконання бойових завдань та збереження життя військовослужбовців важливі не тільки їхні професійні навички, але й психологічна готовність.  Про сутність психологічної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України дивіться у відео ☝️