До уваги жителів міста!

Новобузька міська рада повідомляє, що наразі працівниками філії АТ «Миколаївобленерго» Східного округу ведуться роботи по відновленню електропостачання на територіях міста, котрі залишились знеструмлені внаслідок негоди напередодні, 20 липня.

Проєкт Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Долучайся, взаємодій, створюй : активна молодь та місцева влада на захисті довкілля»

За фінансування Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії проєкт МОМ має на меті сприяти зусиллям Уряду України щодо розвитку згуртованих та сталих громад через залучення молоді шляхом зміцнення потенціалу та підтримки роз’яснювальних ініціатив, її об’єднання у мережі для прийняття рішень та наділення молодих людей повноваженнями ключових агентів змін у своїх громадах.

Увага! Штормове попередження

За повідомленням Миколаївського гідрометцентру в Миколаєві та області в найближчі 1-2 години очікується гроза, дощ, пориви вітру 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпеки - жовтий), збережеться до кінця доби та 21 липня.

Проведено засідання оргкомітету

Вчора, 19 липня, відбулось засідання оргкомітету Новобузької міської ради, на якому розглядались питання щодо організації святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора України  та 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради щодо розгляду питання стосовно критичного стану ділянки дороги Р-55 в межах міста Новий Буг

Сьогодні, 19 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради, на якому розглядалося резонансе питання перекриття дороги місцевими жителями з причини шкідливих умов проживання внаслідок утворення пилової завіси від руху автотранспорту.

Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna, надані урядом США в межах COVAX

Вчора, 18 липня, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2 000 040 доз мРНК-вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Ця партія вакцин надається урядом США через глобальний фонд COVAX.