Проведено нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради

Під  головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко  відбулась  оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів  міської ради. В ході роботи були обговорені питання  організації підготовки до  опалювального періоду в бюджетних установах громади, надання  гуманітарної, консультативної, методичної  допомоги внутрішньо переміщеним особам,  робота комунальних підприємств  міста.

Інформаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб

Благодійною організацією  «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у Миколаївській області реалізується проєкт «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» (далі - Проєкт), діяльність якого здійснюється за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.