Підніми прапор перемоги!  Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 553008:35

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (її може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.

29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. Бій, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Чотириста молодих військових курсантів і козаків загону «Вільне козацтво», які за 130 кілометрів від Києва, під залізничною станції «Крути», що неподалік Ніжина, 29 січня 1918 року протистояли чотиритисячному червоногвардійському загону, який мав намір взяти Київ.