Сьогодні, 23 січня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось чергове засідання 34 сесії 8 скликання міської ради

Сьогодні, 23січня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось чергове засідання 34 сесії 8 скликання міської ради . Із 26 обраних депутатів на сесії були присутні 16 депутатів.

«Висловлюю свою підтримку проєкту Пліч-о-пліч – змагання серед школярів», – Олександр Усик  Професійний боксер та багаторазовий чемпіон Олександр Усик підтримав проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». «Я знаю, що таке єдність та що таке команда. Як команда допомагає один одному йти до перемоги

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походження з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара , 50, офіс 7, м.Київ, 01033).