Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Що таке «невидимі поранення» та як підтримати військових Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце – до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших. Ветерани, психологи та волонтери, які цього року долучилися до лекторіїв Куражу, розповіли, що таке «невидимі поранення» та як підтримати військових.  До цього посту також додали контакти фондів та організацій, які надають психологічну підтримку військовим, їхнім рідним та постраждалим від війни. Не зволікайте, якщо вам чи близькій людині необхідна допомога. Рекомендації розроблено в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України. #тияк

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

З нагоди відзначення дня Соборності України : “Наша єдність – наша зброя”

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН МІСЬКОЇ РАДИ ЗА ТИЖДЕНЬ : 15.01. - 21.01.

Початок  тижня приніс нам несприятливі погодні умови. Комунальники цілодобово працювали над ліквідацією наслідків негоди :  розпилювали та прибирали  повалені дерева, великі гілки, що впали через негоду. Складною була ситуація зі зледенінням електромереж. Було  багато знеструмлено вулиць міста та  населені пункти громади. Але   енергетики   та комунальники працювали злагоджено    та  ліквідували наслідки  зимової негоди, за що ми їм щиро вдячні.

Як не потрапити на міни?

Звертай увагу на знаки, які можуть врятувати життя: «Увага, міни!», «Небезпечно», «Danger mines!» тощо. Крім того, є ще неофіційні попереджувальні знаки, про які ви можете дізнатися у цьому відео Бачите щось подібне - відійдіть назад, не чіпайте і не пересувайте знаки. Якщо не бачите жодних знаків - запитайте батьків, чи безпечне це місце. Будь героєм! Дбай про безпеку! Покажіть це відео вашим дітям та порадьте знайомим. Це може врятувати життя Відео розроблено Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з проєктом Dovidka.info (https://dovidka.info/) та благодійною організацією «Смарт ангел».

Як не потрапити на міни?