ДАЙДЖЕСТ НОВИН МІСЬКОЇ РАДИ ЗА ТИЖДЕНЬ : 15.01. - 21.01.

Початок  тижня приніс нам несприятливі погодні умови. Комунальники цілодобово працювали над ліквідацією наслідків негоди :  розпилювали та прибирали  повалені дерева, великі гілки, що впали через негоду. Складною була ситуація зі зледенінням електромереж. Було  багато знеструмлено вулиць міста та  населені пункти громади. Але   енергетики   та комунальники працювали злагоджено    та  ліквідували наслідки  зимової негоди, за що ми їм щиро вдячні.

Як не потрапити на міни?

Звертай увагу на знаки, які можуть врятувати життя: «Увага, міни!», «Небезпечно», «Danger mines!» тощо. Крім того, є ще неофіційні попереджувальні знаки, про які ви можете дізнатися у цьому відео Бачите щось подібне - відійдіть назад, не чіпайте і не пересувайте знаки. Якщо не бачите жодних знаків - запитайте батьків, чи безпечне це місце. Будь героєм! Дбай про безпеку! Покажіть це відео вашим дітям та порадьте знайомим. Це може врятувати життя Відео розроблено Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з проєктом Dovidka.info (https://dovidka.info/) та благодійною організацією «Смарт ангел».

Як не потрапити на міни?

Міський голова Максим Лагодієнко провів зустріч з представниками ЮНІСЕФ

Сьогодні, міський голова Максим Лагодієнко  провів зустріч з  представниками Міжнародного надзвичайнийного фонду   для дітей  при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ)    Одрі Лекомте – керівник Південного офісу дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ), Марго  Матез – Луїз – координаторка програм із захисту та опіки дітей  Південного фонду ООН ( ЮНІСЕФ). Головна мета  зустрічі  - підтримка соціальних послуг та послуг у сфері водопостачання та санітарії для дітей, молоді та батьків, що постраждали від війни в Україні. Сторони   обговорили ключові моменти  та  подальшу реалізацію спільних проєктів .  ЮНІСЕФ працює над реалізацією ключових зобов'язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, навчання з питань мінної небезпеки, охорони здоров'я матері та дитини, а також послуг для людей, що живуть із ВІЛ/СНІДом.