Добровільне об’єднання громад триватиме до лютого 2020 року, – Альона Бабак

Термін добровільного об’єднання громад буде тривати орієнтовно до лютого 2020 року, сказала в програмі «Суботнє інтерв’ю» на Радіо Свобода міністр розвитку громад і територій Альона Бабак.

І знову  команда дівчат  муніципальної – дитячо – юнацької  спортивної школи Новобузької ОТГ  стала призером турніру з волейболу

З  27 по  28 листопада у місті Кривий Ріг  Дніпропетровської області відбувся  Міжрегіональний турнір з волейболу серед дівчат. Участь у турнірі взяли 7 команд з Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Миколаївської областей.

Проведено  нараду та  засідання бюджетної комісії  міської рад

28 листопада відбулось засідання депутатської  комісії міської ради з питань  планування та бюджету за участі міського голови. Із 7 членів депутатської комісії були присутні  - 6 та взяв участь у роботі бюджетної комісії голова земельної комісії міської ради.

Міський голова Максим Лагодієнко провів робочу зустріч з керівником районного сектору міграційної служби у Новобузькому районі Іриною Тунік.

В ході зустрічі   керівники обговорили реалізацію державної політики у сферах міграції , громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів;

Проведено обстеження житла для придбання учаснику АТО у рамках співфінансування

Питання забезпечення житлом учасників АТО та їхніх сімей є надактуальним в усіх регіонах України. Адже за обставин, які створилися нині в державі у зв’язку із браком коштів, важко сподіватись лише на дієвість цільових державних програм. Наші ветерани потребують підтримки. Міський голова разом з депутатами Новобузької ОТГ допомагають захисникам Вітчизни наблизити новосілля.

З метою якісного та своєчасного забезпечення формування проекту бюджету  Новобузької ОТГ на 2020 рік, голова Новобузької ОТГ Максим Лагодієнко  провів нараду з виконувачем функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталією Завальнюк, заступником голови РДА Михайлом Петраковським  та начальником фінансового управління РДА І. Крикун   щодо передачі повноважень  до об’єднаної територіальної громади.

Зустріч з медичним персоналом НКП " Новобузька районна центральна лікарня" з приводу визначення центру госпітального округ

Сьогодні, 26 листопада, міський голова Максим Лагодієнко взяв участь  у зустрічі з медперсоналом районної  центральної лікарні  по обговоренню  визначення центру  лікарні інтенсивного лікування Східного госпітального округу . Очільник міста разом з делегатами від  міських та сільських ОТГ нашого району  напередодні взяли  участь у засіданні Східного госпітального округу,яке відбулось у смт. Березнегувате.

Флешмоб з нагоди Всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильств

У період з 25 листопада до 10 грудня щорічно відбувається Всесвітня акція «16 днів активізму проти гендерно зумовного насильства». Вона започаткована у 1999 році Генеральною Асамблею ООН. У цей час громадська спільнота проводить інформаційно-просвітницькі активності задля підвищення обізнаності громадян щодо проблеми та створення можливостей для пошуку рішень на місцевому рівні. В ці дні Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні проводить національну компанію «Розірви коло», що спрямована на утвердження нетерпимості до насильства щодо жінок та дівчат в країні.

Не тільки словом,а й ділом

Ініціативна група новобужан  мікрорайону «коцюбинка» ,які  власними силами  влітку спорудили та облаштували дитячий  спортивно – ігровий майданчик звернулись  до міського голови та депутатів міської ради   в наданні допомоги  загородити  дитячий майданчик спеціальною огорожею від  автомобільної траси,яка проходить  по вулиці Цибулько саме біля майданчика.