Як розрахувати орендну плату за пай!?

Порядок укладення договору оренди Згідно із частиною четвертою статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем.

Держгеокадастр відкриває доступ до відомостей для органів місцевого самоврядування

Держгеокадастр надає органам місцевого самоврядування доступ до відомостей Державного земельного кадастру (зокрема і до координат поворотних точок меж земельних ділянок). Це дозволить надавати адміністративні послуги громадянам та отримувати оперативну інформацію про земельні ресурси вашого регіону. Для того, щоб отримати інформацію, необхідно подати запит на https://e.land.gov.ua/request. Подану заяву треба підписати за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Протягом 7 днів запит буде розглянута і на вказану при реєстрації електронну пошту прийде відповідь про реєстрацію. Детальна інструкція по заповненню заявки за посиланням.

Міністерство охорони здоров’я України спільно з Центром громадського здоров’я інформує про розвиток ситуації з поширення нового коронавірусу (nCoV)

Станом на 20 січня у Китаї в м. Ухвань та за межами країни офіційно зареєстровано 205 лабораторно підтверджених випадків інфекційної хвороби, викликаної новим коронавірусом (nCoV). Троє людей померли, 170 пацієнтів госпіталізовано. Випадки захворювання серед осіб, які приїхали з м. Ухань, було зареєстровано у Таїланді (2), Японії (1) та Південній Кореї (1). Усі симптоми у осіб, які захворіли, з’явилися в період між 8 грудня 2019 року та 18 січня 2020 року. Медичними службами було встановлено та обстежено 817 близьких контактів. Період медичного спостереження за контактними особами становить 14 днів.  90 осіб ще залишаються під медичним наглядом,  за 727 особами завершився період спостереження. Позитивних результатів на nCoV не було виявлено.

У 2020 році Мінсоцполітики платитиме ОТГ за надані сервіси

У 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На це у бюджеті відомства закладено 150 млн грн. Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила під час робочої поїздки у Запорізьку область. “Ми спрощуємо життя людей: уже цього року запровадимо систему фронт-офісів, яка дозволить надавати соціальні сервіси в кожній ОТГ. Тепер для подачі документів на призначення різних видів соціальних допомог людині не треба буде їхати у районний чи обласний центр. Даний сервіс буде доступний навіть у маленькому населеному пункті. Щоб стимулювати ОТГ до розвитку цієї системи, Мінсоцполітики платитиме за кожен прийом документів із державного бюджету. На це передбачено 150 млн грн”, - пояснила Юлія Соколовська.

Концепція розвитку спортивної інфраструктури в Україні

У Міністерстві культури, молоді та спорту пройшла презентація концепції розвитку спортивної інфраструктури в Україні. «Нові стандарти для спортивних споруд розробляються спільно зі спортивними федераціями та міністерством розвитку громад та територій України», - зазначив під час презентації заступник міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін. "Наші спортивні споруди мають зводитися згідно міжнародних стандартів для потреб федерацій та видів спорту. Тому кожна спортивна федерація представить своє бачення та розуміння нової моделі.

Привітання з Днем Соборності України!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України! Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків

У тестовому режимі стартувала освітня онлайн платформа з навчання цифрових навичок українців

Сьогодні запустили освітню онлайн платформу з навчання цифрових навичок українців. Дія: цифрова освіта — https://osvita.diia.gov.ua  Цей проєкт - безкоштовна освіта в цій сфері. З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

МКМС запрошує до обговорення проекту закону щодо забезпечення національної інфобезпеки та права на доступ до достовірної інформації

Міністерство культури, молоді та спорту України представляє порівняльну таблицю проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації" та запрошує стейкхолдерів до участі в стратегічному діалозі, який відбудеться 28 січня 2020 році в Києві. http://mkms.gov.ua/files/pdf/Disinformation_Draft_2020.pdf Законопроект покликаний забезпечити реалізацію права громадян на доступ до достовірної збалансованої інформації через запровадження механізмів боротьби з дезінформацією в інформаційному просторі України та підвищення рівня медіаграмотності населення в умовах гібридної агресії РФ.