НОВОБУЗЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

від 18 листопада 2019 р. № 261- р

м. Новий Буг

Про скликання позачергової 4 сесії

міської ради 7 скликання.

На підставі частини четвертої та дев’ятої ст. 46, пункту восьмого частини третьої ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Скликати позачергову 4 сесію міської ради 7 скликання 19 листопада 2019 року о 10.00 годині в актовому залі міської ради, за адресою пл. Свободи,42 м. Новий Буг.

2.Винести на розгляд сесії слідуючий порядок денний:

2.1.     Про обрання членів госпітальної ради в Східному госпітальному окрузі

Миколаївської області.

3. Підготовку актового залу до проведення сесії та забезпечення аудіозапису позачергового засідання покласти на начальника організаційного відділу Філіпського В.В.

4. Відповідальність за оприлюднення даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Сотскова С.А.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Новобузький міський голова                                                      М.О. Лагодієнко

ПЕРЕЛІК

проектів рішень винесених на засідання позачергової 4 сесії міської ради 7 скликання

від 19 листопада 2019 року