Відбулось засідання  постійної депутатської комісії з питань житлово – комунального господарства під головуванням Василя Гаврилюка. Участь у роботі комісії взяв міський голова Максим Лагодієнко та представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.. На порядок денний винесено звернення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області .

У зв’язку з тим, що виконуються роботи з капітального  ремонту  автомобільної дороги загального користування державного значення Н -14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв,вирішено заборонити рух транспортних засобів,загальною фактичною масою понад 10 тонн по цій ділянці дороги та встановити тимчасові технічні засоби організації дорожнього руху відповідно до погодженої Схеми оповіщення про тимчасові обмеження руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення у Миколаївській області.Проєктом передбачається основний об’їзд ділянки капітального ремонту при русі від м. Кропивницького до м. Миколаєва та у зворотному напрямку автомобільною дорогою загального користування державного значення Р -55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг  через населені пункти с. Возсіятське Єланецького району і м. Новий Буг, або  автомобільною дорогою  загального користування   державного значення Н – 11 Дніпро – Миколаїв ( через м. Кривий Ріг) через населені пункти  м. Новий Буг і м. Баштанка.      Враховуючи вищевикладене,Служба Автомобільних доріг у Миколаївській області пропонує Новобузькій міській раді погодити рух великовантажного транспорту  загальною фактичною масою понад 10 тонн вулицями Цибулька та Софіївська міста Нового Бугу резервного об’їзного маршруту руху.

Обговоривши  дане питання, члени  депутатської комісії відмовили у погодженні руху великовантажного транспорту по вулиці Цибулько,аргументуючи тим, що  на даній вулиці є  аварійна ділянка (  міст  через греблю біля МРЄО) і вулиця Цибулька перебуває на балансі міської ради. Відновити та провести капітальний ремонт  цієї вулиці після того ,як її  зруйнують ,  фінансовї можливості  у міського бюджету не має.

Тому, члени комісії  рекомендували міському голові  відмовити у задоволенні листа  САДу та винести дане питання на розгляд депутатами на  черговій сесії міської ради.