Про те,що міська влада виконує свої обіцянки можна пересвідчитись  заглянувши до  дитячого містечка «Країна чудес».

Як і обіцяв ,міський голова Максим Лагодієнко представникам громадськості, нові  елементи дитячого ігрового майданчика встановлені . Вбиральню на території містечка  відремонтовано та відновлено .

Будівельні відходи   прибрані, сміття вивезено, маленькі туї щодня политі. Дитяче містечко оновлюється, стає все більш привабливішим на радість дітлахам та їхнім батькам. Але на цьому міська влада не зупиняється та  продовжує реалізувати намічені плани , на черзі -  встановлення  дитячих ігрових майданчиків  і в інших мікрорайонах  громади.

Міська  рада дякує за  ініціативи громадським активістам   та  сподіваємось  на плідну співпрацю і в подальшому задля  розвитку  нашої громади.