Всі ми бажаємо жити у нашому місті  в комфортних умовах. Але недостатність фінансування, не дозволяє досить  успішно розвинути інфраструктуру міста.

Але спільними зусиллями можна вирішити проблеми, з якими неможливо  впоратися самостійно.

Новобузьким міським головою Максимом Лагодієнком та депутатом  міської ради  по округу №16  Світланою Шашкеєвою під час проведення сходу громадян( який відбувся  19.06.20)   було взято до виконання пропозиції жителів  окремих вулиць міста.  Крім  питання   водо забезпечення ,громада  ( вже неодноразово) піднімала питання благоустрою провулку від магазину «Дар».

Мешканці  вулиць  скаржились ,що під час дощу, провулком неможливо  ні пройти, ні велосипедом проїхати, не говорячи вже про  візочки з малятами. Великі ями заповнені водою створюють незручності.

Очільник міста та депутат міської ради Світлана Шашкеєва   обговорили план дій  та провели перемовини з керівниками господарств та  приватними підприємцями щодо надання допомоги у вирішенні  даного питання.

Керівник  ТОВ « Софія – Граніт» надав щебінь для  проведення насипу  по вулицям ,приватний підприємець Олександр Шашкеєв  надав  сучасну техніку для  пришвидчення виконання  робіт з благоустрою.

Уже проведено щебенування  провулку та ще  двох  проблемних вулиць. В перспективі   - не тільки засипка щебенем та розрівнювання  провулку, а і  викладення плитами  тротуару для пішоходів.що забезпечить комфортність та   безпеку  пішоходів.  Плити б/у  для  тротуару надав керівник господарства «Золота Нива – 2019» Вадим Коренда.

 Отже,в сучасних умовах, однією із складових успішного розвитку територіальної громади в усіх  сферах  є співпраця органів місцевого самоврядування і бізнесу. Саме така співпраця має велике практичне значення. Приємно, що в нашій громаді  є підприємці, керівники господарств, які відгукнулись на пропозицію міського голови  і, які,  окрім власного прибутку думають і про інтереси населення.